Kullanım Koşulları

İşbu internet sitesi (“İnternet Sitesi”) İçerik ve Yer Sağlayıcı Şirket (“Şirket”) tarafından faaliyete geçirilmiş olup İnternet Sitesi’nin tüm hakları Şirket’e aittir. İnternet Sitesi’ne herhangi bir amaçla erişim sağlayan üçüncü kişiler (“Kullanıcı”), aşağıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve bağlı kalacağınızı kabul ve beyan etmiş olmaktadır.
1- Aksi belirtilmediği sürece site içerisinde yer alan yazılı ve görsel materyallerin telif hakkı Şirket’e aittir. Şirket’in lisanslı markalarını sattığı ürünlerin görselleri, logo ve ünvanları ilgili şirketlerin tescili altındadır. Bu materyallerin yeniden dağıtımı, kopyalanması ancak ilgili şirketin iznine bağlıdır.
2- İnternet sitesinden yararlanma sorumluluğu kullanıcıya aittir. İnternet sitesi içerisinde yer alan bilgiler genel teamüller doğrultusunda oluşturulmuştur. İnternet sitesinde yer alan bilgilerle kullanıcının yapacağı işlemler sonucunda uğrayacağı zararlardan dolayı Şirket sorumlu kabul edilemez.
3- Üçüncü bir siteye Şirket tarafından verilen veya başka sitelerde yer alan İnternet Sitesi bağlantılarının güvenliğini Şirket kabul etmez. Bu sitelere erişimde kullanıcının uğrayacağı zarar ve ziyandan dolay Şirket sorumlu tutulamaz.
4- Yayınlanan içeriğin kesintiye uğramasından, gecikmesinden veya hatalı olmasından dolayı Şirket hiçbir şekilde sorumlu değildir.
5- Şirket yukarıda yer alan bu maddeleri haber verme zorunluluğu olmadan değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.
6-Kullanım Koşulları’nın yorumlanmasında, uygulanmasında ve Kullanıcı ile Şirket arasında çıkabilecek uyuşmazlıkların çözümünde Türk Hukuku uygulanacak olup İstanbul Anadolu Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.
7-Kullanım Koşulları, İnternet Sitesi’nde yayınlandığı an yürürlüğe girer ve herhangi bir şekilde İnternet Sitesi’ni kullanan, İnternet Sitesi’ne giriş yapan Kullanıcı açısından ayrıca bir işleme gerek kalmaksızın bağlayıcı olur. Kullanıcı, işbu Kullanım Koşulları’nın güncel haline her zaman İnternet Sitesi üzerinden erişebilir.

0532 263 97 27
egitimatolyem@gmail.com
Kadıköy / İstanbul